جزئیات برنامه‌های سفر احتمالی دکتر روحانی به نیویورک » دانشنامه کامل حقوقی


ثبت نام در سایت    ورود به سیستم
اجازه


جزئیات برنامه‌های سفر احتمالی دکتر روحانی به نیویورک

رده: + خبرها و رویدادهای حقوقی

نماينده دائم ايران در سازمان ملل با اشاره به اخبار منتشر شده درباره سفر "حجتالاسلام والمسلمین دكتر حسن روحاني" به نيويورك گفت: ما همچنان منتظر اعلام نهايي وي براي اين سفر هستيم و برای این منظور نیز برنامههايي را در نيويورك پيشبيني كردهايم.

به گزارش دانشنامه حقوق: "محمد خزاعي" نماينده دائم ايران در سازمان ملل با اشاره به روند پرونده هستهاي كشورمان گفت: در ارتباط با این مسئله بايد ساير دوستان و عزيزاني كه مسئوليت اين موضوع را دارند، نظر دهند.

وي با بیان اینکه عزم هميشه جمهوري اسلامي ايران همواره بر آن بوده است كه شفافیت برنامه هستهاي كشورمان را نشان دهد، گفت: ایران همواره در تلاش برای اثبات این مطلب ایت که پرونده هستهای کشورمان، برنامهاي در جهت استفاده صلحآميز از انرژي هستهاي و در چارچوب و مقررات ان پي تي است و بر همين اساس نیز در آينده گام برخواهد داشت.

نماينده دائم ايران در سازمان ملل تصريح كرد: دکتر روحانی نيز اعلام كرده كه جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه گفتگو در اين زمينه آمادگی دارد.

خزاعي در ادامه با اشاره به اخبار منتشر شده درباره سفر "حجتالاسلام والمسلمین دكتر حسن روحاني" به نيويورك گفت: ما همچنان منتظر اعلام نهايي وي براي اين سفر هستيم و برای این منظور نیز برنامههايي را در نيويورك پيشبيني كردهايم.

نماينده دائم ايران در سازمان ملل در پايان خاطرنشان كرد: اميدواريم با ورود دكتر روحاني به نيويورك از سخنرانيهاي وي در مجمع عمومي و جلسه خلع سلاح در ظرفيت رئيس غيرمتعهدها استفاده كنيم؛ همچنين در صورت تاييد قطعي سفر دکتر روحانی جزئيات ديگر اين برنامه را متعاقبا اعلام خواهيم كرد.

لایک و ارسال این مطلب در فیس بوک
ارسال این مطلب به یک دوست : File engine/modules/imp.send.news/send_news.php not found.
بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

دیدگاه شما
نام شما:
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم):
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
دو بعلاوه دو (به عدد)   پاسخ:
اشتراک ایمیل 

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک دانشنامه و انجمن شده و از بروزسانیها مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و ترس از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند

بپرسيد،مشاوره حقوقي آنلاين - مرجع پاسخگويي به سوالات حقوقي ،کيفري،نيروهاي مسلح ، حقوق کار-پرسشهاي حقوقي