جزئیات گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب احمدی‌نژاد به عنوان شهردار مشهد/ مذاکره جدی نبوده است » دانشنامه کامل حقوقی


ثبت نام در سایت    ورود به سیستم
اجازه
» » جزئیات گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب احمدی‌نژاد به عنوان شهردار مشهد/ مذاکره جدی نبوده است


جزئیات گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب احمدی‌نژاد به عنوان شهردار مشهد/ مذاکره جدی نبوده است

رده: + خبرها و رویدادهای حقوقی

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی در مجلس با یادآوری پیشنهاد یک نماینده به شورای شهر مشهد به منظور انتخاب احمدی نژاد به عنوان شهردار این شهر، گفت: شورای شهر مشهد هنوز صحبتی با احمدی نژاد و قالیباف انجام نداده است.


به گزارش دانشنامه حقوق: نصرالله پژمانفر با یادآوری گمانهزنیها درباره انتخاب احمدینژاد به عنوان گزینه شهردار مشهد توضیح داد: انتخاب احمدینژاد به عنوان شهردار مشهد پیشنهاد یکی از نمایندگان مشهد به شورای شهر این شهر بوده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف این نماینده این بود که با توجه به جایگاه بالایی که شهر مشهد در کشور دارد و بعد از تهران از شهرهای تاثیرگذار و مهم است، باید شخصی در سمت شهرداری این شهر قرار گیرد که توان مدیریتی بالایی داشته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس نهم افزود: دلیل دیگر این پیشنهاد این بود که با توجه به اینکه از میان 25 عضو شورای شهر مشهد 20 نفر آنها از میان جبهه پایداری بودند این نماینده، احمدی نژاد را با توجه به تعامل و همدلی میان وی و جبهه پایداری بهترین گزینه میداند.

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس نهم ادامه داد: تا جایی که بنده اطلاع دارم هنوز اعضای شورای شهر مشهد صحبت جدی نه با احمدی نژاد و نه با قالیباف برای شهرداری مشهد نکرده اند.

عضو مجمع نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری مشهد بودجهای بالغ بر نه هزار پانصد میلیارد تومان در اختیار دارد و انتظار میرود تا شورای شهر مشهد فردی با توانمندی بالا برای شهرداری این شهر انتخاب کند./

لایک و ارسال این مطلب در فیس بوک
ارسال این مطلب به یک دوست : File engine/modules/imp.send.news/send_news.php not found.
بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

دیدگاه شما
نام شما:
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم):
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
دو بعلاوه دو (به عدد)   پاسخ:
اشتراک ایمیل 

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک دانشنامه و انجمن شده و از بروزسانیها مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و ترس از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند

بپرسيد،مشاوره حقوقي آنلاين - مرجع پاسخگويي به سوالات حقوقي ،کيفري،نيروهاي مسلح ، حقوق کار-پرسشهاي حقوقي